Pousada Macieiras Hotel
Beliggende 4 km fra Queda D'agua da Maravilha, Pousada Macieiras Hotel Paty do Alferes har et legeplads og et poolbord. Centrum af Paty do Alferes ligger indenfor 5 km, og Predio da Camara Municipal ligger 4,1 km derfra.
- Lufthavne
- Galeao88 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 13:30 indtil 19:00
Udtjekning: fra 06:00 indtil 13:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Pousada Macieiras Hotel?
Et Pousada Macieiras Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Pousada Macieiras Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Pousada Macieiras Hotel ved 13:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Pousada Macieiras Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Pousada Macieiras Hotel er 40$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Pousada Macieiras Hotel?
Det Pousada Macieiras Hotel tilbyder Suite Executive, Budget værelse med to enkeltsenge og Suite til familie med en queensize-seng at vælge imellem. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Paty do Alferes hotellet?
Der er en swimmingpool på Paty do Alferes hotellet.